שיעורים פרטיים באינדיזיין

שיעורים פרטיים באינדיזיין

הסדנה מציעה שיעורים פרטיים באינדיזיין בכל הרמות,  למתחילים המעוניינים לעשות צעדים ראשונים בשימוש בתוכנה לעיצוב חוברות,  ולכאלה ששולטים באינדיזיין ורוצים להכיר טכניקות מתקדמות. 

השיעורים מתקיימים בסטודיו של הסדנה וניתן לבנות אותם על פרויקט נקודתי או להרחבה של נושאים והתמקצעות שימושים מסויימים של אינדיזיין. 

השיעורים לא כוללים גישה לשיעורים אונליין באתר הסדנה,  אך מי שרוכש את הקורס ללימוד עצמי של אינדיזיין,  יכול להזמין מספר שיעורים בודדים על מנת לחדד עניינים שונים. 

מורה פרטי לאינדיזיין

מתי כדאי ללמוד עם מורה פרטי לאינדיזיין? אינדיזיין היא תוכנת עיבוד תמונה המובילה בתחומה של חברת Adobe. אינדיזיין נלמדת בכל בתי הספר לעיצוב גרפי, במכללות ובסדנאות פרטיות, ומשמשת כלי בתחומים שונים של עיצוב, דפוס, Web, וידאו, אנימציה ועוד.

התוכנה גם משמשת צלמים, מאיירים, מעצבים גרפיים, עורכי וידאו, אנימטורים, מעצבי תלת מיד ואפילו משמשת במעבדות זיהוי פלילי.

כאשר מבקשים לשלוט באינדיזיין לעיתים הצרכים שאותם היא תספק מצומצים לתחום מסוים, כמו כיול צבע, ריטושים וכיו"ב. במקרים אלה, אין צורך ללמוד את אינדיזיין על בוריה ואת כל הכלים והפקודות הקיימים בה.

סטודנטים במסלולי עיצוב שונים, מחמיצים שיעורים, או "הולכים לאיבוד" בכיתות שיש בהן מעל 20 תלמידים! הדבקת הפערים או השלמתם היא גם סיבה מצוינת לקבלת שיעור פרטי באינדיזיין.